İNEBOLU ÜLKÜ OCAKLARI ”SAĞLIKLI YAŞAM SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

05.10.2018

1.163 Kişi Okumuş

0 Yorum

İNEBOLU ÜLKÜ OCAKLARI ”SAĞLIKLI YAŞAM SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatları doğrultusunda Ülkü Ocakları İnebolu ilçe Başkanlığı harekete geçti.

Ülkü Ocakları İnebolu ilçe  Başkanlığı  ‘’Damarlarındaki asil kanı kirletme, Uyuşturucuya Hayır,” projesi kapsamında  kendi imkanlarıyla spor salonu oluşturdu. Ülkü ocakları tarafından ücretsiz halkın  hizmetine sunulan Spor Salonuna, Afrinde  Şehit düşen Uzman Çavuş Arif Demirel’in adı verildi.

Sporun insan sağlığı açısından önemine değinen  Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Onur  Salcı gazetemize yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi.

Salcı ‘’İlçemizde başkanlığımızca maalesef ülkemizde madde bağımlılığı yaşı ilkokul çağına kadar düşmüş, bu illet Türk gençliğini tehdit eder hale gelmiştir. Uyuşturucu maddeler akıl ve iradeyi işlevsiz kılmakta ve umudumuz olan Türk gençliğini hedef almaktadır. Biz de Ülkü Ocakları İnebolu ilçe Başkanlığı olarak, Türk-İslam ışığında yetiştirmeye talip olduğumuz geleceğin şahsiyetli bireylerini bu beladan uzak tutmak adına, Genel Başkanımız  Olcay Kılavuz Beyefendi’nin talimatlarıyla madde bağımlılığına savaş açtık. “Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme! Uyuşturucuya Hayır!” projesi kapsamında Aferinde Şehit düşen Uzman Çavuş kardeşim Şehit Arif Demirel’in adını verdiğimiz spor salonunu açtık ve gençliğimizin hizmetine sunduk, hiç bir maddi karşılık vermeden genç kardeşlerimi bu çatı altında toplanmaya davet ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de çeşitli etkinliklerle madde bağımlılığına karşı mücadelemize de devam edeceğiz. Sağlıklı yaşam için Türk gençliğini bir kez daha spora davet ediyoruz ve siz değerli kardeşlerimin desteklerini bekliyoruz’’ diye sözlerini son verdi.

Halkın hizmetine  açılan Şehit Arif Demirel spor salonunda  5 adet kondisyon, 5 adet koşu bandı, istasyon aleti ve çeşitli serbest ağırlıkları, Pilates topları ve  masa tenis bulunuyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzKastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Uçak Kargo